POZVÁNKA NA PŘEDNÁŠKU PRO RODIČE „Hračka a hra pro naše děti“

POZVÁNKA NA PŘEDNÁŠKU PRO RODIČE „Hračka a hra pro naše děti“

Publikováno: 19.4.2022 Autor(ka): A M

POZVÁNKA NA PŘEDNÁŠKU

PRO RODIČE

„Hračka a hra pro naše děti“

 

 

Termín:            10.05.2022 od 17:30 hodin

 

Přednášející:   Markéta Prošková

 

Místo konání:  Městská knihovna Beroun, U Kasáren 813                            

 

Anotace:

Jak vybrat hračky, které přirozenou formou rozvíjí důležité smysly našeho dítěte? Na každého z nás ze všech stran působí lákavá reklamní nabídka. Rodiče se snaží zorientovat a vybrat pro své dítě jen to nejlepší. Lektorka Markéta Prošková vás provede všemi záludnostmi při výběru adekvátních hraček a s nimi spojených zábavných aktivit. Těšit se na vás bude s názornými ukázkami a navazující besedou. Akce se uskuteční v úterý 10. května 2022 od 17:30 hodin.

 

Bude prostor i na zodpovězení vašich konkrétních otázek.

 

Přednáška je pro účastníky v rámci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání ORP Beroun II. ZDARMA.

 

Rezervace míst není zapotřebí.

Přiložené soubory ke stažení