IV. třída - den na dopravním hřišti
Žáci 4. třídy navštívili dopravní hřiště, kde je nejprve čekal teoretický úvod zaměřený na pravidla silničního provozu a bezpečné chování v dopravě. Poté si vyzkoušeli praktické jízdní dovednosti na kolech a koloběžkách. Nejvíce je zaujala simulace reálného provozu, při které si mohli vyzkoušet roli cyklistů i chodců v různých dopravních situacích. Ti, kteří vše zvládli na výbornou, získali svůj první „průkaz cyklisty“.