Rozloučení s páťáky

Publikováno: 24.6.2026 Autor(ka): L Š

Ráda bych se rozloučila se „svými“ dětmi, které pět let navštěvovaly naši školu.
Uteklo to neuvěřitelně rychle – z malých prvňáčků se stali sebevědomí a šikovní páťáci, kteří v červnu opustí naše školní lavice a vydají se na novou životní cestu.

Děkuji jim za společně prožitá léta plná radosti, zážitků, smíchu i každodenních okamžiků, na které budu ráda vzpomínat. Bylo mi ctí sledovat, jak rostou, učí se novým věcem a postupně se mění v mladé osobnosti.

Do dalších let jim přeji mnoho štěstí, úspěchů, dobré kamarády a radost z objevování nových cest. Ať se jim daří, kamkoli je život zavede.

HODNĚ ŠTĚSTÍ!

třídní učitelka
Miroslava Kepková