Vysvědčení
Poslední školní den patřil na prvním stupni slavnostnímu předávání vysvědčení. Žáci 1.–4. tříd si převzali své vysvědčení ve škole a společně uzavřeli další školní rok plný nových zážitků, vědomostí i úspěchů.
Pro žáky 5. třídy měl tento den ještě výjimečnější význam. Se svou první školou se symbolicky rozloučili při slavnostním předávání vysvědčení v krásném prostředí Koněpruské jeskyně. Přejeme všem našim páťákům mnoho úspěchů na druhém stupni a věříme, že na společně prožité roky budou rádi vzpomínat.
Všem žákům, rodičům i zaměstnancům školy přejeme krásné, slunečné a odpočinkové prázdniny. Těšíme se na shledanou v novém školním roce!